سلام من سجاد اسماعیلی هستم.

ماجرای من

شاید برای خیلی ها اتفاق افتاده باشه که یه حادثه یا یه اتفاق در زندگیشون باعث دگرگون شدن و عوض شدن مسیر زندگیشون شده.

طی اتفاقی که در شرکتی که کار می کردم برام افتاد و دیبسک کمر گرفتم، تصمیم خودمو گرفتم که دنبال یکی از علا قه مندیهام که زبان و تسلط خیلی خوب بود برم و تمام تلاشمو بکنم تا موقعیت بهتری در شرکت بدست بیارم و جای پای خودمو در شرکت محکم کنم.

بعد از یه دوره Self study یا همون (مطالعه انفرادی )، 4 ترم کلاس زبان رفتم که متاسفانه خیلی بد گذشت، رفتم یه موسسه دیگه که یه استاد عالی نصیبم شد ولی باز یه مشکلی بود اونم این که استادم بخاطر عمومی بودن کلاس و اختصاص وقت به همه شاگردا نمیتونست فقط در اختیار من باشه و مشکلاتمو کامل حل کنم و از اطلاعاتی که یاد می گرفتم بطور کامل استفاده کنم و همین هم خیلی ناراحتم میکرد.

دوره ای که بعدش نا امید تر شدم، ولی قویتر

از موسسه زدم بیرون و انفرادی خوندن رو دوباره شروع کردم و بعد 2 سال و نیم یه تعیین سطح دادم و رئیس موسسه گفت “هر چیزی که یاد گرفتی بدرد نمی خوره و باید بیایی به ما پول بدی تا ما به تو زبان یاد بدیم، فکر کردی می شه تو خونه زبان خوند و یاد گرفت.

تصمیمی که گرفتم، سخت ولی انگیزه بخش بود.

اوایل شروع یادگیریم فقط به ارتقائ شغلی در شرکت فکر می کردم ولی بعد از شنیدن حرف های رئیس اون موسسه و فکر درباره هدفم یه تصمیم بزرگتر گرفتم.

تصمیم گرفتم.

  1. خودم راه درست مسلط شدن به زبان رو یاد بگیرم.
  2. به کسایی که مثل من دوست دارن خودشون خیلی خوب به زبان مسلط بشن و از اون استفاده کنن هم یاد بدم تا چطور در کمترین مدت یه تسلط خیلی خوب به زبان بدست بیارن.

تلاش دوباره ای که هم تسلط خیلی خوب به زبان هم مدارک بین المللی IELTS,… رو به داد.

بعد از چند ماه کند و کاو و بررسی روش ها و متد های مختلف بالاخره فهمیدم “چطور می شه در مدت خیلی کم به زبان مسلط شد، و به یه توانایی در حد قابل قبول رسید و از اون استفاده کرد.

روشی که پیدا کرده بودم رو اجرا کردم و در عرض 6 ماه تسلط خودم به زبان رو به یه حد خیلی خوبی رسوندم و 3 ماه هم برای آمادگی IELTS زمان گذاشتم و مدرک آیلتسم رو گرفتم و بعدش در امتحانات بین المللی دیگه از جمله TOEFL , FCE,… شرکت کردم.

حالا نوبت وفا به عهد بود.

وقتی دیدم روشی که خودم از اون استفاده کردم و این همه نتیجه بهم داده، حالا نوبت اجرای تصمیم دومم بود تا، به هر کسی مثل من علاقه مند به یادگیری زبان و تسلط خیلی خوب در زبان بود بگم که روشم چیه، چطور عمل می کنه و جه نتایجی ازش بدست میاد.

اوایل با کلاسهای حضوری چند نفره شروع کردم و بعد تعداد نفرات کلاس رو بالاتر بردم و برای اینکه بتونم  بیشترین نفرات رو در جریان بزارم از طریق همایش و همینطور همین سایتی که تو الان در اون هستی اقدامات لازم رو انجام دادم.

و در واقع هدف من در این سایت اینه که نفرات هر چه بیشتر و بیشتری روبا این روش آشنا کنم که “چطور بدون اینکه نیاز باشه کتاب های قطور انگلیسی رو بخونیم و یا حتی در کلاس حضور داشته باشیم، در 15 هفته یا حتی کمتر به یه تسلط خیلی خوب در زبان برسیم؟”

تو هم میتونی جزء افرادی باشی که همین الان این روش ها رو بهشون گفتم و نتایجی مثل من بدست آوردن..

ارادتمند تو دوست عزیزم:

سجاد اسماعیلی