اگر می خواهی  در 12 هفته، بدون لکنت و مشکل به انگلیسی درست و روان حرف بزنی و هیچ جا کم نیاری، بدون اینکه کتاب های قطور گرامر را بخوانی یا حتی 1000 تومان برای رفتن به کلاس زبان تلف کنی.

پس این نامه برای توست.

نامه ای برای تو دوست عزیزم که دنبال بدست آوردن مهارت کامل و درست در زبان انگلیسی هستی، و دنبال پیدا کردن راهی که بتونه صد در صدِ این کار رو  بهت یاد بده.

بعضی وقتا بخاطر رویه های اشتباه یا جریان های نادرست مجبور میشیم تو یه سری شرایط بدی قرار بگیریم که نه حق ماست در اون شرایط باشیم و نه شایسته ما.

منظورم اینه که اگه تو دوست عزیزم می خوای زبانی رو یاد بگیری که اولا: درست و کاربردی باشه و…

دوما: همه جا بدردت بخوره و بتونی کاملا از اون استفاده کنی.

پس حقت نیست که:

 • در دوره هایی شرکت کنی که زمان زیادی طول بکشه و تو رو خسته کنه، و وقتت رو تلف کنه.
 • بعد از تموم شدن دوره حتی نتونی یه مکالمه ساده رو شروع کنی و ادامه بدی، و به آخر برسونی.
 • در طول دوره یه سری مطالب خاص که کاربرد های مخصوص خودشون رو دارن بهت بگن که توی دنیای واقعی هیچ کاربردی ندارن.
 • منابع خیلی سخت و سطح بالایی که هیچ ربطی به یادگیری زبان درست و کاربردی در زندگی واقعی ندارن رو (اون هم به سختی) یاد بگیری، و هم وقتتو تلف کنی و هم کاربردی برات نداشته باشن.
 • آخر دوره پیش دوستات یا آشناهات که زبان بلدن کم بیاری و نتونی درست و حسابی منظورت رو برسونی.
 • وقتی با کسی که انگلیسی بلده مواجه بشی (مثلا یه توریست) حسرت مکالمه کردن با اونو داشته باشی و نتونی جلو بری و مکالمه کنی، و بدتر از همه اینکه، مکالمه رو شروع کنی و وسط مکالمه کم بیاری (اون هم تو یه سری جملات و لغت های ساده).
 • مجبور بشی به غیر از منابعی که برای یادگیری زبان بهت دادن، منابع دیگه ای هم برای یادگیری کامل استفاده کنی. خب اینطوری هم هزینه بیشتری می کنی، و هم وقتت برای پیدا کردن، مطالعه و یادگیری منابع اضافی تلف می شه.
 • به جای استفاده از منابع بروز و کامل زبان انگلیسی، یه سری منابع قدیمی (که کلی از مطالبش دیگه بدرد نمیخوره یا کاربردشون عوض شده) تحویل بگیری و وقتت و پولتو برای یادگیری اونا تلف کنی، در حالی که هیچ استفاده ای در زبان امروزی و دنیای واقعی برات ندارن.
 • بعد از تموم شدن دوره برای بیان کردن احساسات و رفع نیاز و کارهای ساده دیگه (مثل خرید کردن و …) نتونی جمله های مناسب یا عبارت های مناسب بسازی و همین هم باعث خجالت و نا امید شدنت بشه.
 • لهجه خوب و درستی تو انگلیسی نداشته باشی، و لهجه های مختلف رو نشنوی و در نتیجه نتونی به جمله هایی که می شنوی جواب بدی. همین هم باعث بشه نتونی راحت و بدون دغدغه مکالمه کنی.اینجوری هم متوجه منظور دیگران نمی شی و هم منظورت رو کامل به دیگران نمی رسونی.
 • حتی متوجه دیالوگ های ساده یه فیلم، یا یه فایل صوتی نشی و فقط حدسی و از روی چند تا کلمه که می شنوی یا تصویری که می بینی معنی ها رو حدس بزنی.
 • بعد از تموم شدن دوره به خودت بگی، حالا با این زبانی که یاد گرفتم باید چیکار کنم!!!
 • بعد از تموم شدن دوره بلد نباشی زبانی که این همه برای یاد گرفتنش زحمت کشیدی و اذیت شدی رو تو ذهنت هک کنی و اونو برای همیشه با خودت داشته باشی. بدون اینکه اونو فراموش کنی یا از کیفیتش کم بشه.

می دونی که اگه فکری برای حل کردن این مشکل نکنی، اوضاع از این هم که هست بدتر می شه.

خیلی از ما که علاقه خیلی زیادی به یادگرفتن  زبان رو خوب بلد نیستیم و توی قسمت های مختلف اون، مخصوصا مکالمه  ضعیفیم یا اصلا بلد نیستیم، و از دوره های مختلف نتیجه ای نمی گیریم سریعا استاد یا کلاس یا منابع خودمون رو عوض می کنیم.

این مثل اینه که یه آشپز متوجه می شه یه غذایی رو بد درست می کنه و سریع میره یه دست لباس آشپزی جدید یا یه کتاب آشپزی جدید می خره، یا یه دست ظروف آشپزخانه جدید می گیره. و هی چکدوم از اینا هیچ کمکی به خوب شدن یا خداقل بهتر شدن آشپزی اون نمیکنه.

فکر می کنی اگه برای همیشه و بطور کامل زبان رو یاد نگیری و نتونی مکالمه خوب و درستی داشته باشی، چند میلیون دیگه خسارت می بینی؟ یا چند سال دیگه از عمرت تلف می شه بدون اینکه نتیجه خاصی بگیری؟

بعضیا فکر می کنن با یاد نگرفتن به موقع به موقع و سریع زبان، یا با نداشتن توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی، فقط هزینه ای که بابت کلاسها و دورها یا کتاب ها کردن از بین میره. ولی اجازه بده چند تا سؤال ازت بپرسم…

 • به ازای هر بار شرکت در دوره جدید یا تهیه دوره جدید چند میلیون تومان خسارت می بینی؟
 • به ازای هر روزی که برای این دوره ها وقت میذاری چقد از دوستات عقب میافتی؟
 • برای هر بار شرکت در این دوره ها انجام تمرینهای اونا چقد از زمانت رو از دست میدی و از کارات عقب میافتی؟
 • به ازای هر روز که از دوستات عقب میافتی چقد پیش دوستات تحقیر میشی و اونا مسخرت می کنن؟
 • به ازای همه هزینه هایی که برای شرکت تو این دوره ها و خرید کتاب های قطور هزینه می کنی از برنامه مالی خودت تو زندگی عقب میافتی؟
 • بخاطر این همه هزینه که صرف رفت . آمد و حضور تو این دوره ها می کنی، چقد از طرف خانواده سرزنش می شی؟
 • و…

مردی که با قول مبارزه کرد.

تصور کن برای یک هدفی مثل مسافرت به کشورهای خارجی و انگلیسی زبان یا ارتقاء شغلی یا برای یادگیری بهترین نوع از مکالمه یا علاقه و انگیزه شخصی در حال یادگیری زبان باشی، و همه اطرافیانت بهت بگن تو نمی تونی بخاطر اینکه یا لهجه بدی داری یا صدای خوبی نداری و گاها نمی شه اصلا متوجه شد که چی میگی. خب چیکار می کنی؟

می خوام جریان زندگی یه نفر رو بهت بگم که همه این اتفاق ها براش افتاد و الان بعنوان یکی از معروف ترین افراد در کل دنیا شناخته میشه و الگوی خیلیا از جمله یکی از الگوهای خود من برای یادگیری زبان بود. آرنولد که بعنوان قهرمان بدنسازی در کل دنیا مشهوره، وقتی می خاست بازیگر بشه این ایرادها رو ازش گرفتن و بهش گفتن که غیر ممکنه تو بتونی بازیگر بشی، یا اگه هم بشی در سطح خیلی پایین باقی می مونی. ولی کاری که اون کرد این بود که، وقت و هزینه و عمرش رو با گذروندن دوره ها و کلاسهایی که هیچ نتیجه ای براش ندارن تلف نکرد.

زبان و یاد گرفتن  برای آرنولد مثل یه قول شد. ولی اون از همون اول دنبال یادگیری بهترین و درست ترین نوع زبان انگلیسی بود که بتونه به بهترین شکل از اون استفاده کنه و با اون رویه زندگی و موفقیتش رو عوض کنه. یعنی با این قول مبارزه کرد و اونو از پا درآورد. بخاطر همین هم چند اقدام اساسی برداشت و چند تا اقدام اساسی انجام داد که من همین الان همه اون ها رو بهت می گم.

قبل از اینکه برم سراغ کارهایی که آرنولد برای تقویت و یادگیری زبانش اجازه بده اینو هم بهت بگم که، من خودم هم چون زبان رو بصورت کاملا انفرادی و شخصی می خوندم، همیشه دنبال این بودم که بفهمم، بهترین راه بدست آوردن توانایی عالی تو زبان چیه؟

مقاله ای خوندم

  یک روز بصورت اتفاقی که داشتم راجع به بهترین روش یادگیری زبان تو اینترنت می گشتم، با یه مقاله راجع به آرنولد و رویه سوپراستار شدنش خوندم که توش نوشته بود یکی از کارهایی که اون انجام داد این بود که زبان انگلیسی خودش رو خیلی خوب یاد گرفت و تقویت کرد و همین هم شانس اون رو برای موفقیت صد برابر کرد. تو اون مقاله خوندم که اون این کارها رو برای یادگیری زبان کرد. اون اول خودش رو توی تمام موقعیت هایی که لازم داشت قرار داد و همه چیز رو درباره اونها یاد گرفت، یعنی تا می تونست خودش رو در معرض زبان قرار داد و یاد گرفت تو هر موقعیتی چیکار کنه. یاد گرفت چجوری صحبت های خودش رو شروع کنه و ادامه و بده و تو صحبتاش بهترین جمله ها رو بیان کنه. با انواع لهجه ها آشنا شد و خودش رو با اون لهجه ها تربیت کرد تا لهجه خوب خودش رو بسازه.سرعت عمل خودش رو تا حدی بالا برد که بتونه بدون فکر کردن طولانی، حرف بزنه و منظور خودش رو کامل برسونه.

این یعنی اینکه آرنولد به یه سری چیزهایی پی برده بود که من هم در حین یادگیری خودم بهشون فکر می کردم و بعد از خوند اون مقاله ذهنم قوت گرفت و شروع به تمرین و یادگیری همه اون چیزهایی که واقعا برای زبان لازم بود کردم و همین هم باعث شد که من حتی بتونم توی امتحان بین المللی آیلتس شرکت کنم، بدون اینکه حتی یک دوره خاص برای آیلتس گذرونده باشم. بعد از اون هم زبان رو به تعداد زیادی از کسایی که دنبال یادگیری درست و کاربردی زبان بودن تدریس کنم.

الان هم با همون انگیزه که خیلیها هم مثل من و کارآموزهام می تونن از این رویه درست استفاده کنن و به اون جایگاهی که تو زبان آرزو دارن برسن، به تو دوت خوبم کمک میکنم که بتونیم با هم این مسیر رو طی کنیم و زبان انگلیسی رو بدست بیاری که باعث سربلندیت بشه و هر جا که به نیاز داشتی کمکت باشه و بخاطر همین هم به خودت افتخار کنی. فقط کافیه هر چیز که بهت می گم رو کپی و پِیست کنی تا تو هم به جایی که من و قهرمان جهان (آرنولد) رسیدیم، برسی.

من دوره ای رو بهت معرفی می کنم که شامل این موارد میشه:

 • همه موقعیت های لازم و ضروری همراه با عبارت ها و جملات کامل، برای یادگیری و استفاده.
 • تمرین های واقعی در موقعیت های واقعی، برای تسلط کامل به هر موقعیت.
 • همه قالب های لازم زبان انگلیسی برای درست کردن جمله های مناسب و درست در هر موقعیتی.
 • دوره کامل تقویت لهجه درست و درست کردن لهجه مخصوص برای خودت، که کاملا درسته و لهجه انگلیسی کامله.
 • تمرین های مخصوص این دوره برای تقویت لهجه عالی در انگلیسی.
 • تمرین های مخصوص برای متجه شدن کامل لهجه دیگران و انگلیسی مناطق مختلف دنیا.
 • تربیت و تفزتیش سرعت عمل در صحبت کردن و مکالمه به زبان انگلیسی
 • ترفندهای مخصوص خودت که فقط توی دوره نیست و تو می تونی همیشه با خودت داشته باشی تا زبانی که یاد می گیری رو فراموش نکنی.
 • قرار گرفتن در موقعیت های واقعی زندگی بدون اینکه نیاز به سفر به کشورهای دیگه داشته باشی و بتونی همیشه از زبانت استفاده کنی و اونو بروز نگه داری.

یه بار از این پک استفاده کن تا بهت کاملا قول بدم که دیگه هیچ دوره یا دوره ای رو استفاده نمی کنی.

شاید الان با خودت فکر کنی که این یه روش تبلیغ برای این پکه که کاملترین پک در نوع خودشه و تو رو به قله های زبانی می رسونه.

باید به تو دوست عزیزم بگم که دقیقا درست فکر میکنی!!! چون من هیچ راه دیگه ای بلد نیستم که این دوره فوق العاده رو با اون بهت معرفی کنم. دوره ای که مطمئنم که کامل کامله و توش همه چیزهای لازم برای یادگیری زبان رو در اختیارت گذاشتم. دوره ای که تو می تونی همین الان با بهترین قیمت ممکن تهیه کنی، و مطمئنم بعد از شروع این دوره متوجه تفاوت اون با دوره های دیگه میشی و تصمیم می گیری که فقط از این دوره استفاده کنی.

سؤال های متداول

اگر تمام درس های این دوره را بطور کامل یاد بگیری و تست های هر درس روانجام داده و با رفع اشکال و سؤال های خودت به تمام درس ها تسلط کامل پیدا کنی، مطمئنا می تونی براحتی و در هر موقعیتی مکالمه کنی.

با توجه به تجربه ای در طول برگزاری این دوره ها داشتم و همین الان هم در جریان است، و با توجه به حضور افراد زیادی که بر اساس نیازهای متفاوتی تو این دوره حضور داشتن، باید بگم که این دوره برای همه کسایی که به مکالمه درست و کاربردی زبان نیاز دارن و دوست دارن در کنار اون تمام نیاهای زبانی خودشون رو خودشون برطرف کنند مناسبه. این دوره برای سنین مختلف بزرگسال برگزار شده و نتیجه این بوده که، افراد در هر سنی از 17 یا 18 _ 60 سال می تونن تو این دوره ها شرکت کنن.

از اونجا که این دوره برای یادگیری کامل دوره های عمومی زبان انگلیسیه. بعد از گذروندن کامل دوره و بعدِ اون با یک دوره کوتاه مدت 10 جلسه ای، شما می تونی بر حسب نیاز و دلخواه خودت نمره خاصی رو تو امتحانای بین المللی بدست بیاری، ولی برای بدست آوردن نمره های بالاتر باید بعد از شرکت در تست تعیین سطح و دوره های آمادگی مدرک مورد نظر خودت مثل (TOEFL, IELTS , …) برای شرکت در آن امتحان اقدام کنی.

ه

کلاس های حضوری این دوره الان هم در حال اجراست. ولی از اونجایی که به اشتراک گذاشتن مطالب این دوره در کلاس های حضوری به افراد محدودی انجام میشه، و همچنین حضور در کلاسها شامل هزینه های دیگری مثل رفت و آمد یا تهیه کتاب هست. پس بهترین راه حضور در دوره قرار داشتن در محیط راحت خودتون بدون هزینه کردن مبلغ اضافه یا چیز دیگستف که شرایط و نحوه یادگیری رو هم بهتر می کنه.

تو ضمیمه درس یک این دوره بنام (فایل راهنمای دوره تصویری جادوی زبان) به تمام راه های ارتباطی با تیم آموزشی اشاره کردیم، و تمام سعیمونو کردیم که تو دوست عزیزم براحتی با ما در ارتباط باشی تا بتونیم بهترین خدمت ها را به تو ارائه کنیم. و همین الان هم با این دو شماره(09192776214 ، 09028210035) و لینک ادمین که در فایل تصویری بود با تو در ارتباط هستیم.

من نمیگم حتما از پک یادگیری کامل و درست زبان و مکالمه زبان من استفاده کن و خیال خودت رو برای همیشه از زبانت راحت کن.

دوست عزیزم تو می تونی بازهم پک های دیگه رو خریداری کنی و یا تو دوره های مختلف شرکت کنی و یه سری مطالب قدیمی یا منابع بروز نشده رو دریافت کنی و مطالبی رو یاد بگیری که راه چیدن اونا کنار هم رو بلد نیستی و روش استفاده از اونا رو نمیدونی. و بدتر از اون اینکه تو زندگی واقعی کاربرد چندانی ندارن.

دوست خوبم، قدردان این همراهی ارزشمندت هستم.

همونطور که قبلا هم گفتم، با یکبار استفاده از این پک متوجه می شی که دیگه نیازی به دوره های دیگه نداری، و من یه تجربه متفاوت برات می سازم. به همین خاطر و بخاطر اینکه به من اجازه همراهی در این مسیر رو دادی هدیه های خیلی ارزشمندی هم همراه این پک تقدیمت می کنم، که اولی یه کتابچه کامل پر از جمله های آماده برای الگو گیری و درست کردن جمله های شخصی خودته که همیشه و همه جا می تونه همراهت باشه. و همینطور هدیه های دیگه ای هم که در طول دوره تقدیم تو دوست خوبم میکنم.

قیمت اصلی این پک در حال حاضر 1875000 تومان هست، که تو دوست عزیزم تا مدتی محدود  می تونی این پک رو به قیمت فعلی اون یعنی 587500 تومان تهیه کنی. مطمئنا با استقبالی که از این پک میشه، قیمت اون به مرور به سمت قیمت اصلی اون و شاید هم بالاتر میره، و این یک فرصت محدود برای تو دوست من هست که الان تصمیم گرفتی که زبان رو برای همیشه یاد بگیری و پروندشو برای همیشه ببندی و به من هم افتخار همراهی و کمک رو دادی.