می دونم عاشق یادگیری زبان و مکالمه روان و درست به زبان انگلیسی هستی، پس قطعا این ویدئو زندگی تو را تغییر خواهد داد.

قراره تمام رازهایی که بهت کمک می کنه تا  کمتر از 12 هفته  به اون جایگاهی که تو زبان انگلیسی دوست داری برسی و بتونی به انگلیسی درست و روان مکالمه کنی رو بهت بگم.

ولی قبلش بهم اجازه بده تا کمی درباره اینکه چرا به اینجا رسیدم و داستان زندگی زبانی خودم چند جمله ای برات حرف بزنم.

 

چه حالی بهت دست می ده، اگه با کلی علاقه تو یه کلاس زبان ثبت نام کنی و کلی هم برای یادگیری و استفاده کردن از چیزهایی که بلدی هزینه و زمان صرف کنی، و بعد از مدتی ببینی که چیز زیادی دستتو نگرفته و انگار در جا زدی یا خیلی کم جلو رفتی؟

 

یا اینکه چقد تو اینترنت، و این ور اونور درباره تسلط کامل به زبان انگلیسی می خونی و می شنوی؟

و حتی تو یکی از این دوره ها شرکت می کنی، ولی بعدش می بینی نتیجه اون چیزی نیست که تو می خوای !!!؟؟

 

فکر کنم الان حال منو درک می کنی که بعد از حضور تو کلاس زبان و تلاش خیلی عالی، نتیجه قابل توجهی نگرفتم و تصمیم گرفتم به تنهایی این راه رو برم و خودم زبان انگلیسی رو  یاد بگیرم…

 

میدونی چیه؟ من  خیلی تو این دوره که داشتم تنهایی زبان می خوندم و تلاش می کردم تا اون رو کامل و خوب یاد بگیرم دچار مشکل شدم..

می دونی چرا؟؟

چون اولا: کسی نبود که از اون کمک بگیرم و اگه مشکلی یا ایرادی داشتم برطرف کنم و…

دوما: چون تنهایی پیش می رفتم و از منابع مختلف استفاده می کردم، خیلی وقت ها منابعم یا خیلی سخت بودن یا کامل و درست نبودن. به همین خاطر باید همه اونا رو خودم تفکیک می کردم تا ببینم کدوم یکیشون درست و کامله، و اونا رو یاد بگیرم و همه اونا رو یه جا جمع کنم و برای خودم یه منبع خیلی خوب و درست بسازم، و با استفاده از اون زبان رو خوبِ خوب یاد بگیرم. و بالاخره با کلی تلاش و اذیت شدن، یه جوری این کار رو کردم که  باعث شد بعدِ  1 سال دهن یکی از همکارام باز بمونه و ازم بپرسه که چجوری انقد خوب یاد گرفتم!!!

 

بالاخره راهی پیدا کردم که در کوتاهترین زمان بهترین نتیجه رو می ده!!!

تو این دوره که انقد به خودم سختی می دادم و همه چیزو تنهایی یاد می گرفتم، فهمیدم که یه سری رازها و نکات تو زبان هست که اگه هر کس، (می گم هر کس؟) بله، چون به محض با خبر شدن از این اسرار هر کسی می تونه تو یه مدت کوتاه به توانایی عالی در زبان انگلیسی دست پیدا کنه.

 

حتما الان با خودت میگی که:  حتما من هم باید این همه وقت صرف کنم، تا به این اسرار پی ببرم!!

ولی من یه خبر خوب برات دارم و اون هم اینه که: دوست عزیزم به هیچ وجه لازم نیست تو هم این مدت رو که من طی کردم بگذرونی… چون من همه کارهایی که کردم تا به بهترین نتیجه برسم رو تو این ویدئو و 2 ویدئویِ بعدی کاملا بهت می گم، تا تو هم مثل من بدون هزینه کردن حتی 1000 تومان اضافی برای رفتن به کلاس زبان کاملا و بصورت درست و کاربردی زبان رو یاد بگیری و بتونی از اون استفاده کنی، و از حس غبطه ای که به دوستات دست میده و مهارت خودت تو زبان انگلیسی لذت ببری.

 

حالا می تونی اولین ویدئو از اسرار زبان انگلیسی رو تماشا کنی.

دوستدار تو

سجاد اسماعیلی