اینطوری دیگه هیچوقت زبان یاد نمی گیری!!!

 

بعنوان مدرس زبان همیشه در حال یاد گرفتن و یاد دادن چیزهایی هستم که از زبان یاد گرفتم و یاد می گیرم، و به همین دلیل دوره جادوی زبان رو ساختم.

 

دوست خوبم سلام.

حقیقت این است که تو با شرکت در هیچ دوره ای زبان رو یاد نمی گیری و به هیچ مهارتی در زبان دست پیدا نمی کنی.

 

بعد از سالها تجربه در بررسی و تحقیق درباره روش های مختلف یادگیری زبان کاملا به این قضیه آگاهم که نباید این راز رو فاش می کردم!!!

 

وقتی که با یک دوره آشنا می شی و در اون دوره شرکت می کنی، فکر میکنی بعد از اتمام دوره به حدی از مهارت در زبان دست پیدا می کنی که براحتی می تونی از زبانی که یاد گرفتی استفاده کنی. چون دوست داری با مکالمه خودت همه رو خیره کنی، و دهن همه از دیدن این مهارتت باز بمونه، ولی حقیقت اینه که آخر دوره به این نتیجه می رسی که خیلی از چیزهایی که یاد گرفتی به درد زندگی روزمره نمی خوره، و هیچ استفاده ای در دنیای واقعی نداره.

حالا مجبوری تو یه دوره دیگه شرکت کنی یا یه دوره تهیه کنی، و احتمالا این کار رو تا جایی ادامه می دی که کل جیبت خالی میشه و حساب بانکیت صفر.

بدتر از اون اینه که از طرف دوستات و خانواده و آشناها هم کلی تحقیر و سرزنش می شی که کلی وقت و هزینه برای این کار تلف کردی و بازهم هیچ چی نصیبت نشده.

 

اوضاع از اینکه نشون میده بدتر و وخیم تر میشه.

بیا باهم تصور کنیم که تو در چند تا دوره شرکت کردی و بعد از تموم کردن دوره این نتایج رو بدست آوردی..

 • تا حدی می تونی یک مکالمه رو شروع کنی و تا یه جایی هم ادامه بدی، ولی وقتی می خوای مکالمه رو بیشتر ادامه بدی انگار ذهنت خالی می شه و نمی دونی چطوری باید این مکالمه رو تا آخر پیش ببری. حتی بدتر از این، انگار اول و وسط و آخر مکالمه هات سر وته نداره.
 • بعضی از مکالمه های که انجام میدی وسط راه از دستت خارج می شه و اگه موضوعی مطرح بشه که پیش بینی نکرده بودی، رشته کار از دستت درمیره.
 • وقتی در موقعیتی قرار می گیری و می خوای مطالبی که بلدی رو ارائه بدی، اعتماد به نفست کم می شه یا از بین میره، یا اینکه هیچ کی دوست نداره باهات مکالمه کنه و …
 • حتی تو کلاس جزء کسایی هستی که گوشه گیرن و یا کمتر تو گفتگوها شرکت می کنن و دوست داری بیشتر از اینها دیده بشی.
 • در همه مکالمه هات کلی از کلمه ها رو فراموش می کنی و هر چقد هم که فکر می کنی یادت نمیان. خیلی وقتها هم، قبل مکالمه و بعد مکالمه همه کلمات تو ذهنت هست ولی تو مکالمه یا موقع نوشتن یک متن ساده یا موقع خوندن یه مطلب، هیچ کدوم از اون کلمات یادت نیست.
 • کلی اطلاعات پراکنده داری و نمی دونی کجا و چجوری باید ازشون استفاده کنی.
 • و…

تا این جا فقط مرحله اول کار بود.

همش داری فکر می کنی اگه با همین روال پیش برم اتفاقی که برام میافته اینه که…

 • دیگه از دورره ها و کلاسهای مختلف خسته می شی و علاقت به زبان که یه روز برات مثل آب و نون می موند، و هر جوری شده بود می خواستی اونو بدست بیاری از بین میره.
 • تو کلاس ها و جمع هایی که درباره زبان و داشتن مهارت در زبان صحبت می شه مسخرت می کنن و بی ارزش می شی.
 • یا اینکه تو یه دور تکرار میافتی و فکر میکنی حتما ایراد از توئه که زبان یاد نمی گیری و کسایی که بلدن حتما استعداد خاصی دارن.
 • و…

 

خب، می دونم اگه به این مرحله برسی حق داری.

می دونم تا چه حد آرزو می کنی که یه روز با هر کسی که  بهترین مهارت رو در زبان داره ( یه توریست، یه استاد زبان، یه زبان آموز موفق، یه مربی ورزشی خارجی) روبرو بشی و بتونی براحتی باهاش راجع به هر چیزی که دوست داری به زبان انگلیسی حرف بزنی و مهارت خودت به زبان رو به همه، مخصوصا خودت (که مهمترین فرد هستی) ثابت کنی.

از خیلی وقت پیشه که داری به زبان و اون جایی که می تونی در زبان برسی فکر می کنی، همش تو ذهنت داری تجسم می کنی که به اون مرحله عالی از زبان رسیدی، که تو هر موقعیتی قرار می گیری، خیلی راحت داری مثل یک انگلیسی زبان واقعی حرف میزنی.

تا امروز هم کلی تلاش کردی و کلی راه رو امتحان کردی ولی به اون نتیجه ای که آرزوته نرسیدی. شاید هم تازه اول راهی و هنوز قدم های اولو برنداشتی. به هر شکلی که باشه من امروز همه چیزو برات فاش می کنم و می خوام بهت بگم که…

 

 چرا می تونم و می خوام این راز رو فاش کنم؟؟

یه روز با کلی آرزو و علاقه تو ذهنم برای بدست آوردن مهارت در زبان انگلیسی راه خودم رو با گرفتن یک کتاب از یه دوست شروع کردم و همینطور که داشتم با این کتاب کار می کردم، حس می کردم خیلی کند پیش میرم و نتیجه خوبی نمیگیرم و اگه اینجوری پیش برم باید چندین سال از عمرمو برای یادگیری زبان تلف کنم، و آخرش هم معلوم نیست اینجوری که من دارم یاد میگیرم نتیجه ای بگیرم یا نه!!!

بعد از چند ماه که همینجوری ادامه دادم، فکر کردم شاید راه یادگرفتن کامل زبان رفتن به آموزشگاه زبان باشه، این بود که با دوستم رفتیم و تو یکی از آموزشگاههای شهرمون که خیلی هم تاپ بود ثبت نام کردیم و شروع کردم به خوندن زبان و این کار باعث شد، تا از یک ناامیدی که یه مدتی بود سراغم اومده بود و میگفت تو نمی تونی چون اصلا راهشو بلد نیستی نجات پیدا کنم. حتی کار به جایی رسیده بود که حتی دوستام  مسخرم می کردن. چون بخاطر شرایط سخت کاری در شرکت  دیسک کمر هم داشتم ولی باز تلاش می کردم تا راه عالی شدن در زبان رو پیدا کنم.

 

اوضاع یکم به هم ریخت.

وقتی تو موسسه بگی من صفرم یا هیچ چی بلد نیستم و می خوام از اولِ اول شروع کنم، دو تا اتفاق خیلی بد برات میافته. یکیش این که ممکنه تو یک کلاسی بشینی که همه کم سن و سال تر از تو هستن، و وقتی می بینی اونا مطلب بیشتری نسبت به تو بلدن، از ادامه راه ناامید میشی. دومی اینه که حتی اگه همه کلاس سنشون با تو یکی باشه، باز ممکنه تو کلاس ببینی که خیلی از چیزا رو می دونی، ولی نمی تونی بگی بلدم، یا اگه بگی بلدم از مطالب تکراری کسل میشی، و ممکنه این قضیه چند ترم ادامه پیدا کنه و نا امیدت کنه.

من هم چون از اولِ اول شروع کردم تو کلاسی بودم که بچه ها از 5 سالگی زبان خونده بودن و من بعضی جاها فکر می کردم از من بیشتر بلدن و ناامید می شدم. آخه من 27 سالم بود و اونا 10 سالشون.

 

سطح خودمو یکم بالاتر کشیدم.

با تلاشهایی که برای بالا کشیدن سطح خودم کردم، تونستم به یه دوره بالاتر برم، ولی این بار بدتر از قبل، متاسفانه استاد کلاس خیلی خوب نبود و اونی که انتظار داشتم نشد. با خودم گفتم: حتما این موسسه دیگه تاپ نیست و با اسم اساتید قبلی داره برا خودش کاسبی می کنه و اساتیدش اون اساتید خوب قبلی نیستن.

بالاخره بعد 4 ترم تو این موسسه رفتم یه موسسه دیگه و یه استاد عالی هم داشتم و خیلی تو کلاس خوب بودم و بیشتر از کلاس هم کار می کردم و خوب داشتم پیشرفت می کردم. یه روز دیدم من هرچی که یاد می گیرم تو کلاس به دردم نمی خوره، چون اصلا تایم کلاس اجازه نمیده که من از همه داشته هام استفاده کنم.

 

تنهایی بخونم بهتره!!؟؟

یه روز از موسسه زدم بیرون و گفتم تنهایی بخونم بهتره چون راهشو بلدم. خودم شروع کردم، و خوندم و خوندم و خوندم. 

بعد 6 ماه برای اینکه خودمو بسنجم و ببینم تا چه حد پیشرفت کردم، رفتم تو یه موسسه تعیین سطح دادم. و مدیر اون موسسه شخصا امتحان شفاهی (Oral) رو ازم گرفت.

 

جمله ای که از رئیس موسسه شنیدم داغونم کرد، ولی تصمیم منو بهتر و قویتر کرد.

بعد تعیین سطح نتیجه ای که بدست آوردم ترم 1 کتاب(Headway) بود. مدیر موسسه بعد از اینکه اینو بهم گفت، با یک لحن خاصی گفت “شماها فکر می کنید با نشستن تو خونه و زبان خودن میشه زبان یاد گرفت، شما باید بیایید تو موسسه ها و به ما پول بدید تا ما به شما زبان یاد بدیم”.

تا این روز فقط زبانو برای خودم می خوندم، یا حداقل برای این می خوندم که یه موقعیت شغلی بهتر به دست بیارم.

خب با شنیدن این حرف من می تونستم دیگه بی خیال زبان بشم، و یا اینکه به حرفش گوش نکنم و ادامه بدم. ولی من یه تصمیم بهتر گرفتم، یعنی تصمیم گرفتم نه تنها زبان رو ادامه بدم و یاد بگیرم، بلکه به کسایی که مثل خودم تا این حد به زبان علاقه مند هستن هم یاد بدم، که چطوری بدون اینکه موسسه برن یا کتاب های قطور زبان رو بخونن، خودشون زبان رو یاد بگیرن و به حدی از توانایی برسن که بتونن از زبانی که یاد گرفتن استفاده کاملی بکنن.

از اون روز شروع کردم و کلی از منابعی که درباره زبان و قسمت های مختلف اون بود رو بررسی کردم و خوندم و یاد گرفتم . به غیر از منابع و کتاب هایی که بعضا هم خیلی قطور بودن، تو سایت های مختلف عضو می شدم و از مطالب اونا هم استفاده می کردم.

 

این دوره یک ساله خیلی سخت بود

  کتاب هایی که تو این یک سال می خوندم و سایت هایی که می رفتم گاها با زبان سختی نوشته شده بودن که من متوجهشون نمی شدم. هر چند تو این دوره با یه استاد فوق العاده آشنا شدم ولی ایشون هم فقط در حد همون راهنمایی و معرفی منابع با من بودن. سخت ترین قسمت کار این بود که کسی هم نبود که به سوالاتم جواب بده.

لحظاتی هم بود که به این فکر می کردم،” اگه نتونم به اون مهارتی که تو زبان انتظار دارم برسم چی میشه؟؟”

(شرایط سخت کاریم، سرزنش دوستان و خانواده، تلف شدن وقتم، تلف شدن هزینه هام، مسخره شدن از طرف همکارام). و همه اینا خیلی وقتا ناامیدم می کردن.

 

سوالی که برای من معجزه بود.

با اینکه هر از گاهی از ادامه دادن مسیر نا امید می شدم. ولی یه سوالی همیشه ذهن منو درگیر می کرد.

سوالی که همیشه ذهنمو درگیر کرده بود این بود که، بعضیا هستن که در یه دوره خیلی کوتاه (مثلا 3 ماه یا 6 ماه) زبانو یاد می گیرن و در زبان حرفه ای میشن. اینا چیکار میکنن که انقد ساده و سریع زبان رو یاد می گیرن؟؟همیشه  تو کتاب ها و منابعی که می خوندم هم دنبال همین چیزها می گشتم. چون مطمئن بودم “حتما راهی هست”.

 

بالاخره به اون راز اصلی پی بردم.

از اونجایی که تمام فکر و تمرکزم روی پیدا کردن مسیر درست و کاربردی بود، بعد از بررسی کامل خیلی از دوره های تاپ ایران و دوره هایی که برای غیر انگلیسی زبانها در کل دنیا برگزار میشه، بالاخره فهمیدم اونایی که انقدر ساده و سریع زبان رو یاد می گیرن و براحتی از اون استفاده می کنن، چیکار میکنن…

 

حتما می پرسی: خب بعدش چیکار کردی؟؟؟

در یه دوره ای شروع کردم به اینکه تمام اون چیزهایی که خونده بودم و نوشته بودم و از جاهای مختلف جمع کرده بودم رو دوباره بخونم و بررسی کنم و عواملی که باعث موفقیت سریع در زبان میشه رو از کارهایی که فقط وقت و هزینه آدمو تلف می کنه جدا کنم.

بعدش برای اینکه بهم ثابت بشه این کارها موثر هستن و می تونن برای همه کارامد باشن، خودم اونا رو بطور کامل انجام دادم و نتیجه ای که گرفتم فوق العاده بود.

تونستم در عرض 6 ماه قسمت عمومی زبان رو بگذرونم و در 4 ماه بعدی برای آیلتس (IELTS) آماده بشم و مدرک بین المللی آیلتسم رو بگیرم، و بعد از اون برای تافل اقدام کردم و بعدش چند تا دوره برای مدارک بین المللی دیگه رو گذروندم (البته همه اینها رو شخصی خوندم و کار کردم)

 

حالا نوبت بهترین قسمت داستان من و توئه…

می دونی که من با خودم یه قراری گذاشته بودم و به خودم یه قولی داده بودم، و اون هم این بود که بعد از اینکه خودم به مهارت کامل در زبان رسیدم به کسای دیگه هم که مثل من بودن بگم که چطوری به مهارت اصولی و کامل در زبان برسن، بدون اینکه وقتشون رو در دوره های مختلف تلف کنن یا مجبور باشن از منابع حجیم و خسته کننده استفاده کنن و هزینشون هم بابت همین قضیه تلف بشه و از بین بره.

چرا میگم اصولی؟ بخاطر اینکه این مهارت که در زبان بدست آوردیم، باید به کارمون بیاد (موقع نیاز بتونیم براحتی از اون استفاده کنیم)، و بتونیم باهاش به اهدافی که داریم برسیم و از رسیدن به اهدافمون و اون لحظه شیرین که نتیجه گرفتیم لذت ببریم.

 

لحظه ای که داشتم این دوره رو می ساختم با خودم به چند تا چیز خیلی مهم فکر کردم…

اولی این بود که چه مطالبی باید تو دوره باشه که یک دوره کامل باشه؟

پیش خودم گفتم “فکر کن داری همه داشته هاتو در اختیار عزیزترین دوستت قرار می دی، که اون هم مثل تو علاقه مند به یادگیری زبانه و دلش می خواد از همون اول راه درست رو بره”. 

پس نوشتم:

خب این دوره باید شامل همه اون چیزهایی باشه که دوستم از اون نتیجه درست و قابل قبول بگیره (یعنی همه چیزهایی که خودم هم انجام دادم و این همه نتیجه گرفتم).

دوست خوبم این دوره…

 • شامل تمام موقعیت ها باضافه مطالب و جملات کامل اون موقعیت ها، به همراه طرز استفاده از اونهاست. موقعیت هایی که در زندگیت در اونها قرار می گیری و در همه اون موقعیت ها نیازهای خودت رو بطور کامل برآورده می کنی.
 • را ههای شروع- ادامه و تمام کردن مکالمه در همه موقعیت ها رو داره، که مکالمه ها رو براحتی شروع کنی – ادامه بدی و اونجور که دلت می  خواد تموم کنی. حتی بلدی موقعیت رو برای مکالمه های بعدی باز بذاری.
 • تمام تکنیک های ساده و سریع جمله سازی برای ادامه مکالمه ها و گسترش دادن رابطه ها رو داره. که تو رو به توانایی جمله سازی کامل زبان می رسونه، و به انواع مترجم همراه یا کتاب های انگلیسی در سفر و … بی نیازت می کنه.
 • ترفندهایی رو داره که کمکت می کنه یه لهجه خوب و قابل فهم و جذاب برای خودت درست کنی. اینطوری وقتی با دیگران مکالمه می کنی همه دوست دارن با تو که انقد لهجت خوبه و بدرستی جملات رو تلفظ می کنی تا آخر مکاله همراهی کنن.
 • روش هایی رو بهت میده که لهجه های مختلف انگلیسی از جمله دو تا مهمترینش یعنی(American , British) رو متوجه بشی و جواب های درست به افراد بدی و پیش اونا محبوب تر بشی.
 • تکنیکی بهت میده که باهاش به ترکیب موقعیت های درست و لهجه قوی و محبوب شدن برسی. فکر کن چه حسی داره  وقتی بتونی پیش دوستات با یه توریست مکالمه کنی و اونا همشون لذت ببرن و دهنشون باز بمونه.

این دوره بیشتر از این ها داره…

 • این دوره خیالتو از بابت داشتن همیشگی زبان در ذهنت راحت می کنه. تو کسی هستی که تا دهنتو باز می کنی همه چی پشت سر هم و آنی به ذهنت میاد و اونو بیان می کنی.
 • یه تکنیک طلایی برای تقویت همزمان شنیدن (Listening) صحبت کردن (Speaking) و خواندن (Reading) به انگلیسی در این دوره هست، که با استفاده از تکنیک های ذهن و ان ال پی و ذهن ناخودآگاه کاری می کنه که در کنار قدرت مکالمه قوی دو تا دیگه از مهارت های زبان رو هم کامل داشته باشی.
 • و …

خب تو با داشتن این همه مهارت، در شغلت و محیط کارت هم کلی پیشرفت می کنی. حس غرورتو میشه دید وقتی به رییست یا دوستات یا خانواده نشون می دی که چقد تو زبان مهارت داری.

 

حالا که این دوره این همه کامل هست و این همه اطلاعات مفید داره، باید راهی پیدا می کردم که تو دوست خوبم رو از وجود این دوره آگاه کنم، تا نتیجه دلخواهت رو بدست بیاری. نتیجه دلخواهت هم که کاملا مشخصه رسیدن به مهارت کامل عالی در زبان، و در نتیجه رسیدن به همه اهدافت بواسطه این مهارت عالی که در زبان داری.

 • ارتقاء شغلی که همیشه آرزوشو داشتی.
 • درآمد بالاتر و رسیدن به اهداف خاص خودت با این در آمد.
 • استفاده از فرصت آشنایی با افراد جدید با فرهنگ های متفاوت و پیدا کردن دوست های خارجی.
 • بدست آوردن فرصت های شغلی جدید در کشورهای دیگه.
 • بدست آوردن فرصت های تحصیلی در کشورهای دیگه.
 • و…

از همه اینها بهتر و عالیتر..

 • احساس غرور بین دوستات بخاطر مهارت عالیت.
 • احساس آزادی برای پیدا کردن دوستای جدید از کل دنیا.
 • حس افتخاری که موقع مکالمه با یه فرد زبان آموز داری.
 • و…

 

فکر کنم یه سری سوال برای تو دوست خوبم هم پیش بیاد که من باید بهشون جواب بدم. چون من همه این راه رو رفتم و دست اندازهاش و اینا رو خوب می شناسم. پس کاملا درست به همه سوالاتت جواب می دم.

آیا بعد از این دوره بطور کامل صحبت (مکالمه) میکنم؟

همراه هر جلسه که دانلود می کنی و میبینی یه تمرین کامل درباره همون درس هست، و اگر تمام درس های این دوره رو بطور کامل یاد بگیری و تست های هر درس روانجام بدی و با رفع اشکال و سؤال های خودت، به تمام درس ها تسلط کامل پیدا کنی، مطمئنا  براحتی و در هر موقعیتی مکالمه میکنی.

این دوره برای چه کسانی مناسبه؟

خب من همین الان دارم این دوره رو برای کسانی که مثل خود تو به زبان علاقه مند هستن برگزار می کنم، و نتایج اون رو می بینم  و  دوره رو جوری طراحی کردم که از سنین 17 تا حتی 60 به بالا هم بتونن از این دوره استفاده کاملی بکنن. توی دوره هایی که تا امروز برگزار کردم افرادی از شغل های مختلف و با علاقه مندیهای مختلف و سنین مختلف حضور داشتن. می تونم بگم که از سن 17 به پایین روش ها و تکنیک های خودشو می طلبه ولی از 17 سال به بالا،  می تونن با این دوره به مهارت برسن. افراد در هر سطحی هم که باشن این دوره براشون مفیده چون اونو طوری طراحی کردم که همه چیز رو بصورت یکجا دریافت می کنی.

بعد این دوره میتونم تو امتحانات بین المللی شرکت کنم؟

چون این دوره برای بدست آوردن مهارت در قسمت عمومی زبانه، بعدش می تونی با 10 جلسه آمادگی برای هر آزمون بین المللی ، نمره خاصی در اون امتحان بگیری، ولی برای اینکه نمرات بالاتر و مورد نظر خودت رو در این امتحانات بین المملی مثل (TOEFL , IELTS , …) بگیری،  بهتره دوره کامل آمادگی امتحان مد نظرت رو بگذرونی.

آیا امکان حضور در کلاس هم در این روش وجود داره؟

همین الان هم من دارم کلاس های این دوره رو بصورت خصوصی و عمومی برگزار می کنم و دارم به زبان آموزام کمک می کنم که این مسیر رو زودتر طی کنن.ولی از اونجایی که به اشتراک گذاشتن مطالب این دوره در کلاس های حضوری به افراد محدودی انجام میشه، و همچنین حضور در کلاسها هزینه های دیگه ای مثل رفت و آمد یا تهیه کتاب رو برات داره. پس بهترین راه حضور در دوره قرار داشتن در محیط راحت خودت بدون هزینه کردن مبلغ اضافه یا چیز دیگست، که شرایط و نحوه یادگیری رو هم بهتر می کنه. هر جلسه رو دانلود می کنی و در هر زمان و هر مکانی که دوست داشتی و خودت راحتی از اونا استفاده میکنی، بدون اینکه دغدغه سر وقت به کلاس رفتن و نشستن تو کلاس و برگشتنتو داشته باشی.

موندم که دوره شما رو انتخاب کنم یا دوره های دیگه رو؟

دوست عزیزم تو میتونی بازهم دوره های مختلف رو تهیه کنی یا در دوره های مختلف شرکت کنی و همه این آزمون خطاها رو خودت بگذرونی و ببینی کدوم مطلب به دردت می خوره و کدوم نمی خوره. و میتونی از بعضی دوره ها که هیچ ربطی به زندگی واقعی ندارن هم استفاده کنی و به نتیجه دلخواهت برسی یا نرسی..

با به سادگی همه مطالب لازم رو از یه نفر که همه این راه هرو رفته بصورت یکجا بگیری و فقط یکبار از این دوره استفاده کنی تا من به تو قول بدم که بعد از استفاده از این دوره، ترجیح میدی که فقط از این دوره استفاده کنی.

 

ماجرای این دوره هنوز تمام نشده

بخاطر تشکر و قدردانی از تو دوست خوبم بخاطر قرار گرفتنت در کنار من ، به محض اینکه که این دوره رو تهیه می کنی، هدایایی رو همراه با این دوره دریافت می کنی که من اونا رو از بین هزاران منبع یادگیری زبان و چند صد نرم افزار و کتاب انتخاب کردم. این هدایا حاصل بررسی 5 ساله من هست و همونطور که گفتم این هدایا شامل نرم افزارها، کتاب ها و منابع عالی یادگیری زبان هست که  اونها رو همراه با دوره و بدون هیچ هزینه ای دریافت می کنی.

 


تو که الان داری این متنو می خونی، جزء 20 درصد شرکت کنندگان اول این دوره هستی و خبر خوب من برات اینه که، تو فقط با مبلغ 787500 تومان این دوره رو تهیه می کنی. مبلغ اصلی این دوره 1875000 تومان هست، که تو دوست خوبم بخاطر قرار گرفتن در 20 درصدی های اول دوره جادوی زبان از این تخفیف عالی بهره مند می شی.

 

 

همونطور که گفتم دوره جادوی زبان رو طوری طراحی کردم که تو و من در کنار هم یه مسیر درست رو طی  کنیم، و بعد از انجام دادن همه مراحل می تونی مهارت عالی در زبان رو بدست بیاری. بخاطر همین می خوام این دوره رو  100% برات ضمانت کنم و بهت بگم که اگه بعد از اتمام دوره و انجام همه کارها و تمرین های دوره، حس کردی به اون نتیجه دلخواهت نرسیدی همه هزینه رو بصورت کامل در عرض 24 ساعت بهت برمی گردونم. اون هم با یه ایمیل ساده.