دیکشنری سخنگوی میلاد برای اندروید یکی از قویترین دیکشنری های موجود در ایران برای سیستم عامل اندروید است. این دیکشنری حاصل کار ارزنده آقای میلاد قیروانی (دانشجوی رشته مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور بیرجند) می باشد. یک دیکشنری اندروید قوی همراه با تلفظ کلمه است،و همچنین از امکانات مفید دیگری هم برخوردار است که در ادامه به آنها اشاره میکنیم.

arrow-27-xxl  قسمت های مختلف دیکشنری میلاد

check_256  معنی و تلفظ کلمه

از آنجایی که دیکشنری میلاد دارای بیش از 360 هزار کلمه است و یک مجموعخ بزرگ از کلمات است که در نوع خود یک کاربرد بسیار عالی برای هر دیکشنری اندروید است. در این بخش با وارد کردن کلمه مورد نظر می توانید معانی مختلف آن را ببینید. و همچنین با لمس قسمت تلفظ می توانید تلفظ درست کلمه را هم بشنوید.

2

check_256  معنی تخصصی کلمات

یادگیری معانی مختلف یک کلمه در رشته های دیگر باعث بالا رفتن دایره لغت و همچنین توانایی ترجمه متون تخصصی می شود.این دیکشنری می تواند با وارد کردن هر کلمه معنی آن در رشته های مختلف را به شما نشان دهد.در تصویر زیر معانی کلمه Dimension در رشته های مختلف را می بینید.

3

check_256  تلفظ جمله

این قسمت یک از جذاب ترین و کاربردی ترین بخش های Milad_Dictionary است. جمله خود را در کادر وارد میکنید و قسمت تلفظ 1970-01-01_03-30-00 جمله را لمس می کنید. همانطور که می دانید یادگیری تلفظ درست جملات متداول انگلیسی،برقراری ارتباط را برای ما راحت تر میکند.

4

check_256  ساختن دیکشنری شخصی

در دیکشنری میلاد بخشی وجود دارد که می توانید با کلمات مورد نیاز خودتان یک دیکشنری شخصی بسازید تا در مواقع نیاز براحتی به آن مراجعه و از آن استفاده کنید.همچنین می توانید مترادف کلمات و تلفظ آنرا هم تعیین کنید. برای وارد کردن کلمه و استفاده کامل از قسمت های دیگر دیکشنری می توانید طبق تصویر زیر از قسمت راهنما استفاده کنید.

5-2

نکته  نکته: پس از باز کردن فایل zip از فایل راهنمای تصویری استفاده کنید. فایل های دیتای داخل پوشه باید در sdcard در گوشی شما ذخیره شود.

telegram-icon

موفق و پیروز       

فعال و زبان آموز باشید

jadoyezaban.com

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *