چطور در 15 هفته بدون خواندن حتی یک لغت یا کتاب های قطور،

خیلی خوب به زبان انگلیسی مسلط بشیم؟؟

 

 

از اولین روزی که شروع می کنی تا در زبان به یک مهارت خیلی خوب برسی با خودت به اون لحظه ای فکر می کنی که به یه تسلط عالی در زبان رسیدی و براحتی داری از اون زبانی که یادگرفتی در هر موقعیتی استفاده می کنی.

می دونم که خیلی حس لذت بخشیه، چون می تونی به اون هدفی که از تسلط به زبان داشتی برسی و براحتی کارهایی که می خواستی رو انجام بدی.

 

مشکلی که پیش میاد اینه که از همون اول راه با مسائلی روبرو میشی که اگه نتونی اونا رو حل کنی، اونا رو با خودت به مراحل بالاتر می بری و اونجاست که مشکلاتی رو برات ایجاد می کنن که در اون مرحله شاید اصلا جای جبرانی نباشه و حتی انقد دلسرد و پشیمون بشی که حتی دنبال اهدافی که از یادگیری زبان داشتی نری و همه وقت و انرژی و هزینه ای که کردی رو نابود کنی.

 

تو از کدوم راه استفاده می کنی؟؟

معمولا دو تا راه برای رسیدن به تسلط قابل قبول در زبان وجود داره.

  1. با هر دوره یا متدی که الان میشناسی یا از کسی می پرسی شروع کنی، و اگه بین راه با مساله ای روبرو شدی که اذیتت می کنه و مانع راهت میشه، خودت دست به کار بشی و راه حل پیدا کنی و اونها رو حل کنی (که مطمئنا همیشه مشکلاتی هست که سد راهت بشه).
  2. از کسی کمک بگیری که خودش راه رو رفته و همه موانع رو دیده و راه حل همه اونها رو می دونه و خودش با حل اونها به نتیجه درست رسیده.

 

من هم از اولین روزی که شروع کردم با کلی مساله و مانع در بخش های مختلف روبرو شدم که باید راه حلی براشون پیدا می کردم و با حل کردن اونا سرعت یادگیری خودم رو بالا می بردم. مشکلاتی که تو هم در مسیرت با اونا روبرو میشی و شاید همین الان هم داریشون. پس کلی راه حل رو امتحان کردم، تا بهترین اونا رو پیدا کنم و استفاده کنم تا در سریعترین زمان به نتیجه دلخواهم برسم.

 

امروز در این وبینار کاملا رایگان تمام راه حل ها و تکنیک هایی که برای حل مشکلاتت لازم داری رو در اختیارت میزارم، تا بتونی در کوتاهترین تایم به نتایجی مثل من (IELTS, TOEFL, FCE, …) برسی.

 

برای دریافت راحت ویدئوی وبینار فقط کافیه اسم و ایمیل درستت رو در فرم پایین وارد کنی تا کل دوره برات ارسال بشه.