دوست من سلام

خیلی وقته که دارم روی این قضیه کار می کنم  و همینطور تقریبا هر روز برای این قضیه کاری انجام می دم و قدمی برمی دارم که بتونم هر روز این قسمت از توانایی زبانم رو بهتر و بهتر کنم.

 و همینطور سعی می کنم به کسانی که در این مهارت مشکل دارند کمک کنم تا این مشکل را برای همیشه حل کنند تا به یک سطح قابل قبول در این زمینه برسند.

یکی از مهارت هایی که در عین حال هم یک توانایی عالی در زبان انگلیسی و هم یک مشکل بزرگ در تسلط به زبان انگلیسی هست، توانمند بودن در جمله سازی درست و سریع به زبان انگلیسی هست.

چرا میگم این توانایی بزرگترین مشکل در رسیدن به تسلط خیلی خوب در زبان انگلیسی هست، بخاطر اینکه اگر سطح و قدرت خوبی در جمله سازی به زبان انگلیسی داشته باشیم، براحتی می توانیم در همه قسمت های زبان پیشرفت می کنیم و حرفی برای گفتن داشته باشیم.

ولی اگر چنین توانایی نداشته باشیم، چطور؟

از ایمیل هایی که از طرف کاربران سایت دریافت کردم، و همینطور جواب هایی که کاربران به نظرسنجی داده اند که در سایت و همینطور پیج اینستاگراممون انجام دادیم، مطمئن تر شدم که یکی از بزرگترین مشکلات برای زبان آموزها همین نداشتن توانایی درست در جمله سازی خوب و سریع در زبانه.

کاملا معلومه که بدون داشتن مهارت بالا در جمله سازی نمی توانیم هیچ ادعایی در زبان داشته باشیم، و هیچ جا نمی توانیم از زبانی که بلدیم دم بزنیم.

خودت هم مثل من می دونی که این فقط یکی از مشکلاتی که اگه نتونی جمله های درستی به انگلیسی بسازی با اون روبرو می شی.