حاضری یکبار برای همیشه مشکلاتی که برای یادگیری و تسلط به زبان داری رو حل کنی؟؟

 

 

همیشه وقتی که شروع به یاد گرفتن زبان می کنیم، مشکلات خیلی زیادی داریم که وقتی به اونا فکر می کنیم، از شروع و ادامه دادن زبان می ترسیم و منصرف می شیم.

یه سری از مشکلات هم هست که در حین یادگیری زبان اذیتمون می کنن و باعث میشن که روحیه ما برای ادامه راه پایین بیاد و گاهی دلمون بخواد که دیگه به این کار ادامه ندیم و دیگه زبان نخونیم.

خیلی از دوستان عزیزم در سایت و پیج  و همینطور از طریق واتس اپ، خیلی از این مشکلات رو با من در میون گذاشتند و من تا امروز به تعداد زیادی از این مشکلات جواب دادم و این دوستان تونستند با حل کردن این مشکلات خیلی راحت تر و سریعتر به زبان مسلط بشن.

ممکنه یکی از این مشکلات، مشکل تو هم باشه. به همین خاطر تصمیم گرفتم که یه وبینار برگزار کنم و به تو دوست عزیزم هم تمام راه حل هایی که به دوستان دادم رو بگم، تا تو هم بتونی خیلی راحت تر و سریعتر به زبان مسلط بشی و یکبار برای همیشه از شر این مشکلات که ممکنه همین اول راه یا بعد از شروع زبان اذیتت کنن و مانع رشد و پیشرفت درست و کامل تو در زبان بشن خلاص بشی

الان که داری این متن رو می خونی و می خوای در این وبینار شرکت کنی، معلوم می شه که خیلی به زبان علاقه داری ولی مشکلی هست که یا تو رو می ترسونه و یا دلسردت می کنه.

همین الان در این وبینار شرکت کن و مطمئن باش  یه قدم خیلی خوب برای رشد عالی از همین قدم اول یا برای حل مشکلاتی که تا امروز در زبان داشتی ، برداشتی.

و با راه حل ها و تکنیک هایی که در این وبینار به تو می گم خیلی سریعتر از اونی که فکر کنی به زبان مسلط میشی.

زمان برگزاری

 

روز: دوشنبه 6 / 2 / 1400

ساعت: 22

 

Days
Hours
Minutes
Seconds
زمان این وبینار تموم شده و به محض برگزاری وبینار جدید از طریق پیج اعلام میکنیم. آی دی پیج اینستاگرامl @mrzaban.pro

برای اینکه در این وبینار شرکت کنی و اسمت در لیست این وبینار باشه، فرم پایین رو پر کن تا موارد لازم برای حضور در وبینار رو برات ارسال کنیم.